Hlášky 16 - 20 / 20
19. 12. 2012 - 8:48 | 277 znaků | posláno 33x | známka 2,29 (21x)
Peanut: „Vlastně jsem mluvil o Josém.”
Jeff: „Jalapeňu? Na klacku?”
Peanut: „Nemyslím, že José slaví Vánoce.”
Jeff: „Ne?”
Peanut: „Dělají něco, čemu říkají Navidad. S nějakou pipkou jménem Phyllis.”
Jeff: „Feliz Navidad.”
Peanut: „Jo, přesně s tou.”
Jeff: „To znamená španělsky veselé Vánoce.”
18. 11. 2012 - 19:31 | 860 znaků | posláno 20x | známka 2,17 (18x)
(Dcera poprvé tankovala benzín do auta.)
Manželka: „Právě jsi získal nový materiál pro tvou show.”
Jeff: „Tak stisknu PLAY a je tam moje dcera stojící vedle auta... Má otevřená dvířka od nádrže a dělá tohle... Mami, nejde to otevřít. První důkaz, že moje žena dokáže být velmi krutá, když chce... Když šlo o to, pomoci dceři, udělala... kulový. Jen stála na místě a natáčela. Pak slyším ženu, jak říká: Drahoušku, pamatuj - doprava zamkni, doleva odemkni. A šestnáctiletá holka na to: No jo. Kamera se začíná třást. Potom slyším svou ženu říkat: Drahoušku, otoč to proti směru hodinových ručiček. Moje dcera se podívala na své hodinky... A já jako otec sedím, sleduju pásku a říkám si: Ne, ne, ne. Protože mi došlo, že se pokaždé dívá na hodinky asi dvě až tři vteřiny... Než jí dojde, že ty hodinky jsou digitální. Odpověď na vaši otázku je: Ano, je to blondýna.”
4. 8. 2012 - 6:09 | 155 znaků | posláno 33x | známka 2,15 (26x)
Jeff: „Koupili jsme dceři ojeté auto. Ten, kdo by koupil šestnáctiletému dítěti nové auto, je dle mého velkej blb. Spíš než auto jim kupte auto z autodromu.”
26. 4. 2012 - 5:30 | 195 znaků | posláno 22x | známka 1,83 (18x)
On: „Nakonec nás zachránil bernardýn. Ale vzal Achmeda a zahrabal mu zadek. A jeho hlavu i jeho nohy. Byl to nářez.” (Achmed je kostlivec)
Jeff: „Proč jste Achmedovi nepomohli?”
On: „Měli jsme výtlem.”
7. 10. 2011 - 13:35 | 222 znaků | posláno 17x | známka 1,79 (14x)
(José byl s teroristou Achmedem na horách.)
Jeff: „Kdy že se to stalo?”
José: „Během laviny. Achmed ji spustil. Říkali jsme mu, ať tu bombu nenosí.”
Jeff: „Měl bombu? Proč měl Achmed bombu?”
José: „Já si myslím, že je workoholik.”
Hlášky 16 - 20 / 20