přidávat na začátek hlášky název filmu nebo seriáluOdeslat na: E-mail | Vodafone | O2 | T-Mobile | Slovensko
Hlášku zkopírujte a vložte do formuláře. » jak na to
Text SMS č. 1: (Po nespokojenosti pri vyberu pripadu k operaci v sanitnim autobusu.) Hawkeye: Franku, co to delas? Burns: Co tim myslis, co delam? Delam svoji
Text SMS č. 2: povinnost, to delam. Hawkeye: Opravdu? Nemate nekdo zarostly nehet? Nebo kuri oko? Vyrazku od plinek? Burns: Vystup si z autobusu, kapitane!
Text SMS č. 3: Hawkeye: Duvodem vyberu, majore, je vybrat pacienty, kteri potrebuji okamzitou pomoc. Burns: Tak ty me ucis medicinu. No to je legrace. Hawkeye:
Text SMS č. 4: Proc nam posilas pripady, ktere muzou pockat?! Burns: No tak pockej, frajere! Ja jsem sam dobry doktor. Zeptej se kterehokoliv z mych pacientu.
Text SMS č. 5: Hawkeye: Kvuli tomu nebudeme nikoho exhumovat. Tenhle ma prustrel hrudniku. Mel byt uz davno na stole! Burns: Nahodou je to Cinan! Hawkeye: Tak ho
Text SMS č. 6: budeme operovat tycinkami.
Jak zkopírovat hlášku:
1. Text označte myší (klikněte na začátek textu levým tlačítkem myši, přidržte ho a posunujte myší doprava).
2. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Kopírovat”.
3. Klikněte levým tlačítkem myši na určené políčko ve formuláři.
4. Zmáčkněte pravé tlačítko myši a vyberte z nabídky „Vložit”.