Hlášky 15646 - 15660 / 19431
9. 7. 2012 - 9:16 | 50 znaků | posláno 63x | známka 2,84 (61x) | Myšák
???: „Holky, až vodjedete, tak já se snad utopim...”
9. 7. 2012 - 6:32 | 58 znaků | posláno 60x | známka 2,52 (77x) | anonymka
Makunga: „Je to smutné, když jablko padne daleko od stromu.”
8. 7. 2012 - 20:43 | 151 znaků | posláno 51x | známka 2,47 (59x) | anonymka
Alex: „Počkej, ty myslíš takové to... Bláto, chatrče, utírání listím a tak?”
Král Jelimán: „Kdo by se utíral?”
Glorie: „Ouvej.”
Všichni ostatní: „Oooouvééééj!”
8. 7. 2012 - 16:18 | 198 znaků | posláno 55x | známka 2,55 (62x) | anonymka
Malý Marty: (o Alakiem / dnešnímu Alexovi) „Ten prcek se mi vůbec nelíbí.”
Malá Glorie: „No, já myslím, že je roztomilej.”
Malý Marty: „A já myslím, že je to vejtaha.”
Malý Melman: „Tobě se zdá roztomilej?”
8. 7. 2012 - 15:27 | 144 znaků | posláno 39x | známka 2,81 (32x)
Rimmer: „S Hollym jsme měli takovou nepsanou dohodu. Já mu řekl, aby mě vzbudil v sedm a on dělal, jako že zapomněl a vzbudil mě někdy po desáté.”
8. 7. 2012 - 13:51 | 58 znaků | posláno 39x | známka 2,27 (45x) | anonymka
Abraham Simpson: „Ten bláznivej dědek v kostele měl pravdu!”
8. 7. 2012 - 13:36 | 122 znaků | posláno 34x | známka 2,26 (34x)
Paul Young: „Víte, všichni v ulici se modlí, aby byla paní Huberová v pořádku.”
Felicie Tilman: „Tak o tom vážně pochybuju...”
7. 7. 2012 - 18:45 | 105 znaků | posláno 51x | známka 2,90 (41x)
(Posádka poslouchá chmurné vyzvánění.)
Sindibád: „Vypadá to na nějaký pohřeb.”
Doubar: „Hlavně, že není náš.”
7. 7. 2012 - 16:17 | 105 znaků | posláno 45x | známka 2,38 (61x) | anonymka
(Alex rafnul Martyho do zadku.)
Marty: „Proč jsi mě rafnul?”
Král Jelimán: „To asi proto, že jseš jeho oběd.”
7. 7. 2012 - 13:20 | 41 znaků | posláno 75x | známka 2,51 (84x) | anonymka
Babička-robot: „Dáte si žiči nebo mlskuch?”
7. 7. 2012 - 6:58 | 81 znaků | posláno 51x | známka 2,58 (53x) | anonymka
Král Jelimán: „Když dovolíte, my mimoni máme lidi. Tam nahoře.” (záběr s mrtvolama)
6. 7. 2012 - 9:52 | 111 znaků | posláno 45x | známka 2,62 (60x) | anonymka
(Alex rafnul Martyho do zadku.)
Marty: „Alexi? Hryžeš mě do zadku.”
Alex: (je zakouslý do Martyho zadku) „Nehryžu.”
6. 7. 2012 - 6:21 | 434 znaků | posláno 30x | známka 2,66 (32x)
(Poté, co Codex zachránila Zabooa před oběšením, se ho snaží přemluvit, aby se vrátil zpět ke své matce. Zaboo vysvětluje, proč nechce.)
Zaboo: „Codex, neumím řídit.”
Codex: „Co?”
Zaboo: „Trvala na tom, že mě bude do školy vozit každý den.”
Codex: „Páni.”
Zaboo: „Brávala mě s sebou na dámské záchodky, dokud mi nebylo patnáct. Pokaždé, když se snažím dospět, tak dostane záchvat, vřed, nebo nějaký druh prsního nádoru, na který mě nutí šahat.”
5. 7. 2012 - 15:06 | 43 znaků | posláno 49x | známka 3,00 (40x)
Hurley: „Mami...”
Hurleyho matka: „Nemámuj mě!”
5. 7. 2012 - 0:05 | 33 znaků | posláno 64x | známka 2,36 (53x) | anonymka
Kůň na ulici: (o Martym) „Mameluk.”
Hlášky 15646 - 15660 / 19431