Hlášky 16246 - 16260 / 19431
29. 12. 2011 - 15:40 | 82 znaků | posláno 47x | známka 2,49 (76x) | anonymka
Petr: (přijde pozdě do třídy, na třídního učitele) „Čau, sorry, já byl u ředitelky.”
29. 12. 2011 - 0:30 | 80 znaků | posláno 65x | známka 2,28 (85x) | anonymka
(Ředitelka odvede Petra do ředitelny.)
Michal: „Ta ho tam vyloženě chce, ty vole.”
28. 12. 2011 - 18:54 | 69 znaků | posláno 27x | známka 3,07 (28x)
Raphael Sifuentes: „Vy jste ale dobrý.”
Horatio: „O vás se to říct nedá.”
28. 12. 2011 - 12:30 | 56 znaků | posláno 39x | známka 2,07 (72x) | anonymka
Klára: „Martine, půjč mi matiku.”
Martin: „Teď to má Pavla.”
28. 12. 2011 - 10:56 | 54 znaků | posláno 37x | známka 2,78 (36x)
Calleigh: (k Ericovi) „Tobě bych svěřila vlastní život.”
28. 12. 2011 - 10:28 | 37 znaků | posláno 71x | známka 2,77 (57x)
Donna: „Tys ji zahnal vodní pistolkou!”
28. 12. 2011 - 7:51 | 157 znaků | posláno 62x | známka 2,56 (90x) | anonymka
Blekota: (o jakémsi čaroději Chechotovi) „Vono ho to už nebavilo. Von žil tisíc let a jednoho dne se proměnil v lesní vůni.”
Rumburak: „Říkám, že to byl blázen.”
28. 12. 2011 - 7:34 | 98 znaků | posláno 45x | známka 2,57 (35x)
Rory: „Nejsem naštvaná! Vůbec ne! Vyndej svůj kompas a já ti ukážu, jak daleko od naštvanosti jsem!”
28. 12. 2011 - 1:03 | 83 znaků | posláno 56x | známka 2,74 (54x) | anonymka
(Fyzikář zkouší Michala.)
Fyzikář: „Martin to ví, to my víme, ale nás zajímá Michal.”
28. 12. 2011 - 0:17 | 103 znaků | posláno 49x | známka 2,76 (42x) | Lucka
Volkoff: „Je to pravda. Předběhl jsem v jídelně Williama. Přiznávám se. Mám problémy s nárokováním věcí.”
27. 12. 2011 - 23:39 | 300 znaků | posláno 33x | známka 2,21 (38x)
(Kluci pomáhají Penny vyrábět sponky.)
Rajesh: „Víte, kdybych chtěl strávit sobotní večery děláním tohohle, tak jsem mohl zůstat v Indii.”
Howard: „Ale no tak, přestaň s těma blbostma o třetím světě. Tvůj otec je gynekolog a máte dům plný sluhů.”
Rajesh: „Měli jsme jen čtyři sluhy a dva z nich byli děti.”
27. 12. 2011 - 22:10 | 51 znaků | posláno 38x | známka 2,42 (48x) | anonymka
Ředitelka: „Jména. Já chci slyšet jména. Kdo to byl?”
27. 12. 2011 - 21:32 | 44 znaků | posláno 45x | známka 2,69 (59x) | anonymka
Pytlík Vidlička: „Já toho starýho asi píchnu.”
27. 12. 2011 - 21:19 | 580 znaků | posláno 43x | známka 2,36 (33x)
(Lexi leží v posteli a převrací se.)
Damon: „Baf. Zdravím, Lexi. Jaké nečekané překvapení.”
Lexi: (uchychtne se) „Nečekané překvapení? Myslím, že na střední se vrátil špatný bratr.”
Damon: „Na jak dlouho jsi přijela?”
Lexi: „Jen na Stefanovy narozky.”
Damon: „Tím chceš říct, že jsi tu nepřijela za mnou?”
Lexi: „Přesně tak, Damone. Po sto letech mi konečně došlo, že smrt bez tebe nic neznamená. Pojď do mě.”
Damon: „Proč jsi na mě tak zlá?”
Lexi: „Potkal ses někdy? Nejsi zrovna dvakrát milý.”
Damon: „Protože jsem upír.”
Lexi: „Ty jsi jen to špatné z upíra.”
Damon: „Tak mi ukaž, jak mám být hodný.”
27. 12. 2011 - 18:11 | 86 znaků | posláno 41x | známka 2,67 (46x)
Derek: „Nechystám se zemřít.”
Meredith: „Dobře. Protože to by byl nejhorší rozchod vůbec.”
Hlášky 16246 - 16260 / 19431