Hlášky 16771 - 16785 / 19431
7. 9. 2011 - 14:32 | 455 znaků | posláno 76x | známka 2,66 (44x) | anonymka
Doktor Seslík: (telefonuje Aidě) „Aidi, no ahoj, no kdo to je, slyšíš mě?”
(Aida zaštěká.)
Doktor Seslík: „Aido a dávej na sebe pozor, prosím tě, buď tak hodná a neběhej po tý ulici jak blázen... Hele, víš vůbec, kdo s tebou mluví? No to jsem přece já, tvůj pán. No... No konečně, no, hele, když jseš na ulici, ne abys žrala všecko, co tam uvidíš, na ulici je všecko fuj, jo? ... Hele, počkej chvilku. Aido, teď ti dám jednu paní, která moc rozumí vopicím...”
7. 9. 2011 - 14:16 | 62 znaků | posláno 38x | známka 2,21 (52x) | anonymka
Srdcová královna: „Na prasečím břiše si mé nohy nejraději hoví.”
7. 9. 2011 - 10:06 | 183 znaků | posláno 35x | známka 3,25 (16x) | Lucka
(Morgan se má představit Anniným rodičům.)
Morgan: „Kým bych měl být?”
Lester: „Naposledy, co jsem to kontroloval, bylo na téhle planetě něco kolem šesti miliard lidí. Vyber si kohokoli.”
7. 9. 2011 - 5:03 | 81 znaků | posláno 44x | známka 2,70 (33x) | anonymka
Muzikant: „Dovolte, abych se představil, Gus Polinski. Král polky na Středozápadě.”
7. 9. 2011 - 0:44 | 225 znaků | posláno 32x | známka 2,53 (40x) | anonymka
Ron: „Umíte vůbec něco?”
Lockhart: „Ehm... Tedy ano. Mám nadání pro paměťová kouzla. Jinak by ti čarodějové všechno vyžvanili a já bych už neprodal jedinou knihu. Ostatně - totéž teď musím udělat i vám.”
Harry: „S tím nepočítejte!”
7. 9. 2011 - 0:40 | 45 znaků | posláno 51x | známka 2,32 (34x) | anonymka
Chůva: „Jsem chůva McPhee. Malé cé a velké Pé.”
6. 9. 2011 - 23:07 | 206 znaků | posláno 35x | známka 2,63 (24x)
(Jay dává Mannymu plakát s nápisem: „‚Co tě nezabije, to tě posílí.’)
Manny: „To ale není pravda. Plno věcí, které člověka nezabijí, ho oslabí. Otec mého kamaráda měl infarkt. Teď potřebuje přístroj na dýchání.”
6. 9. 2011 - 17:18 | 167 znaků | posláno 36x | známka 2,05 (44x) | anonymka
Chůva: „Co tady děláte, pane Edwaisi? Jste nevychovaný pták. Otravný tvor.”
(Pták jí dá dopisy.)
Chůva: „Jestli se snažíte udělat na mě dojem, nezabírá to. DO-LŮ. Dolů...”
6. 9. 2011 - 17:10 | 147 znaků | posláno 32x | známka 2,03 (29x) | anonymka
Lockhart: „Pardon, zdříml jsem si, co jsem propásl?”
Snape: „Netvor se zmocnil jedné studentky. Lockharte, nastala vaše chvíle.”
Lockhart: „Moje chvíle?”
6. 9. 2011 - 14:32 | 102 znaků | posláno 58x | známka 2,68 (56x) | anonymka
Srdcová královna: „Vyzpovídal jste vězně?”
Spodek: „Je tvrdohlavý.”
Srdcová královna: „A vy měkký. Přivést!”
6. 9. 2011 - 13:11 | 68 znaků | posláno 67x | známka 2,58 (53x) | anonymka
Hochová: „No co, Vořech je taky pes, jako doktor Verb je taky doktor.”
6. 9. 2011 - 8:19 | 197 znaků | posláno 43x | známka 2,08 (65x) | anonymka
(Kevin sleduje detektivku.)
Muž v televizi: „Včera v noci to bylo zrovna tak, že jo?”
Žena v televizi: „Včera v noci jsem zpívala v Modrý opici.”
Kevin: „Kecá, včera v noci se muchlovala s tvým bráchou.”
6. 9. 2011 - 4:45 | 125 znaků | posláno 37x | známka 2,79 (24x) | anonymka
Louise: (o sušenkách, na Iana) „Tvoje matka mě na smrtelné posteli donutila přísahat, že ti je budu péct až do konce života...”
5. 9. 2011 - 23:34 | 295 znaků | posláno 44x | známka 2,07 (61x) | anonymka
Srdcová královna: „Nás teď zajímají slova na A: Kde je Alenka?”
Kloboučník: „Jo, ten chlapeček? Tak to netuším.”
Srdcová královna: „A kdybychom ti uťali hlavu, vzpomněl by sis?!”
Kloboučník: „Hahahahahaha...”
Srdcová královna: „Přestaň!”
Kloboučník: „Jakou máte velikou hlavu. Rád bych na ni dal klobouk...”
5. 9. 2011 - 23:13 | 214 znaků | posláno 42x | známka 1,87 (62x) | anonymka
Harry: „Tak děkujeme, my zase půjdeme.”
Aragog: „Půjdete? To sotva. Moji synové a dcery na můj povel nikomu neubližují. Nemohu jim však odepřít čerstvé maso, když tak ochotně přišlo mezi nás. Sbohem, Hagridův příteli.”
Hlášky 16771 - 16785 / 19431