Hlášky 16876 - 16890 / 19431
25. 8. 2011 - 22:03 | 54 znaků | posláno 45x | známka 2,64 (25x) | anonymka
Sára: „Nenávidím tě, Iane, kéž bych tě nikdy nepotkala!”
25. 8. 2011 - 17:05 | 237 znaků | posláno 32x | známka 3,00 (34x)
Casey: „Uděláme to takhle. Půjdu dovnitř, zachráním Sarah a zajmu Dr. Zarnowa. Zastřelím kohokoliv, kdo se mi postaví do cesty. Ty... ty zůstaneš tady.”
Chuck: „Takže v tomhle plánu v podstatě nic nedělám?”
Casey: „Přesně.”
Chuck: „Jdeme na to.”
25. 8. 2011 - 15:48 | 86 znaků | posláno 32x | známka 2,26 (46x) | anonymka
Alenka: „Kdyby se vyhlásilo, že se sluší nosit na hlavě pošlého hraboše, nosila bys ho?”
25. 8. 2011 - 14:31 | 96 znaků | posláno 43x | známka 2,06 (36x)
House: „Můžeme ho probudit z vegetativního stavu. U filmu Čas probuzení jsem plakal. Chci plakat.”
25. 8. 2011 - 11:06 | 26 znaků | posláno 39x | známka 2,61 (36x) | anonymka
Phill: „Umím lítat! Sbohem!”
25. 8. 2011 - 9:35 | 66 znaků | posláno 38x | známka 2,92 (25x)
Sayid: „Pamatuju si, že mě postřelili.”
Hurley: „Nejsi zombie, že ne?”
25. 8. 2011 - 7:37 | 218 znaků | posláno 38x | známka 1,94 (71x) | anonymka
Velitel: „Co je to tady?”
Mladý ‚voják’: „Pusťte mě! Dyť já nejsem žádnej voják. Já jsem čert a jdu si pro jednu vdovu.”
Velitel: „Já ti dám vdovu, já ti ukážu čerta, počkej.” (načež ho poleje vodou a z ‚vojáka’ se začne kouřit)
25. 8. 2011 - 6:44 | 207 znaků | posláno 39x | známka 1,94 (54x) | anonymka
Damián: „Takhle by ses k svému synovi chovat neměl!”
Frederik: „Ne? Máš pravdu. Měl bych se řídit tvým příkladem, jsi vynikající učitel - zabil jsi svou matku a syna jsi odsoudil na vozík - jsi opravdový mistr!”
25. 8. 2011 - 1:36 | 89 znaků | posláno 38x | známka 2,34 (58x) | anonymka
Spodek: „Výsosti, prosím! Zabte mě, prosím...”
Bílá královna: „Já ti ale nedlužím laskavost.”
24. 8. 2011 - 22:37 | 425 znaků | posláno 46x | známka 2,04 (104x) | anonymka
Lucifer: „Vstávej! To koukáš, to je návštěvička, co?! Ty kašpare, co to máš na sobě? Mazej ven!”
Mladý čert: „Ale já jsem myslel...”
Lucifer: „Nemysli, mlč! Kde máš ocas, no?”
Mladý čert: „V šatech.”
Lucifer: „V šatech! A v jakých šatech?! No?! Spálili ho vojáci! I s těma šatama! U všech rohatejch! Necháš si spálit ocas a ještě se necháš naverbovat?! Ode dneška nejsi čert, ale obyčejný smrtelník! Peklo se ti navždy uzavřelo! Pfuj!”
24. 8. 2011 - 22:26 | 25 znaků | posláno 54x | známka 2,81 (47x) | anonymka
Babky: „A máme po ptákách!”
24. 8. 2011 - 22:24 | 64 znaků | posláno 55x | známka 2,78 (32x) | anonymka
Fiona: „Co ty jsi to vlastně za rytíře?”
Shrek: „Rytíř k pohledání.”
24. 8. 2011 - 22:19 | 360 znaků | posláno 46x | známka 1,96 (67x) | anonymka
(Šimon hraje v kostele na varhany Stín katedrál.)
Farář: „Chlapče nešťastná, co je tohle za nápady... Přestaň, Šimone! Seběhnou se babky a co potom? Vždyť by tě tady mohly vidět! ... Á, děvenka. Co ty tady zase? Stále hledáš ty chlapce?”
Tereza: „Jednoho už jsem našla.”
Farář: (kecá) „Sháníme varhaníka, víš, tak si to tady chlapec, co šel náhodou kolem, zkusil...”
24. 8. 2011 - 21:35 | 37 znaků | posláno 37x | známka 2,57 (37x) | anonymka
Alenka: „Pro mě je korzet jako hraboš.”
24. 8. 2011 - 20:29 | 42 znaků | posláno 30x | známka 2,33 (85x) | anonymka
Osvaldova maminka: „Pane profesore, meloun.”
Hlášky 16876 - 16890 / 19431