Hlášky 18436 - 18450 / 19431
31. 10. 2010 - 23:37 | 86 znaků | posláno 58x | známka 2,54 (68x) | anonymka
Laura: „Laciný gesta ti jdou.”
Oliver: „V lacinejch gestech, si myslím, jsem dost dobrej.”
31. 10. 2010 - 22:46 | 336 znaků | posláno 33x | známka 2,46 (119x) | Bellinka
Fazekaš: (volá na knotka z auta) „Pán pobočník, pojďte se svézt!”
(Knotek nastoupí.)
Fazekaš: „Víš, Miro, to je ten pan pobočník, jak včera vedl to noční cvičení...”
Miro: „Stavte se taky na Balkáně, tam se schází taky docela dobrá parta!”
Knotek: (vnitřní hlas) „No vida, jak začínám být populární...”
Fazekaš: „A pozdravujte paní pobočníkovou!”
31. 10. 2010 - 21:53 | 69 znaků | posláno 47x | známka 2,71 (58x) | anonymka
Opičák: (na kamaráda, také opičáka) „Phille, vstávej, ty opičí obludo!”
31. 10. 2010 - 20:15 | 336 znaků | posláno 64x | známka 2,29 (79x) | Bellinka
Prodavačka: „Mistře, žení se mi syn, tak jsem si myslela, jestli byste tam neměl nějakej nepovedenej obraz.”
Mistr: „Jak nepovedenej obraz?”
Prodavačka: „No nějakej zfušovanej...”
Mistr: „Paní, já jsem akademickej malíř, já žádný zfušovaný obrazy nemám! Já jsem udělal slabikář pro děti, který se podle něj učí už deset let! Prej zfušovanej...”
31. 10. 2010 - 19:52 | 46 znaků | posláno 23x | známka 2,83 (24x) | anonymka
Filip: „Ty vole, Rudo, bacha! Máš na noze botu!”
31. 10. 2010 - 18:46 | 44 znaků | posláno 26x | známka 2,54 (70x) | bussy
Vesničanka: „Držte huby! Paní učitelka zpívá!”
31. 10. 2010 - 17:58 | 42 znaků | posláno 27x | známka 2,63 (32x) | anonymka
Kocour Snížek: „Co máš v plánu, Spidermane?”
31. 10. 2010 - 17:45 | 41 znaků | posláno 65x | známka 2,78 (91x) | anonymka
Raffaelo: „Vypad jsi z krunýře, Donatello?”
31. 10. 2010 - 15:12 | 70 znaků | posláno 28x | známka 2,26 (39x) | Bellinka
Louka: „Tak Koljo, teď si sbalíš čemudan a přijde si pro tebe Zubatá...”
31. 10. 2010 - 14:38 | 177 znaků | posláno 29x | známka 2,52 (46x) | anonymka
(Petrův sen o cestě do Indie.)
Pan Fajst: „A hlavně tam zdravte!”
Pepek Zilvar: „A my schválně nepozdravíme, a když se nás budou ptát, kdo jsme, tak řekneme, že jsme vaši příbuzní!”
31. 10. 2010 - 14:08 | 32 znaků | posláno 37x | známka 2,73 (52x) | anonymka
Will: „Všichni jsou na Facebooku.”
31. 10. 2010 - 12:46 | 47 znaků | posláno 29x | známka 1,88 (51x) | anonymka
Jana: „Chlapi jsou strašný prasata! Hlavně Češi!”
31. 10. 2010 - 12:10 | 38 znaků | posláno 44x | známka 2,60 (40x) | anonymka
Sanka Coffie: „Zdravím bobařskýho boha.”
31. 10. 2010 - 9:43 | 40 znaků | posláno 29x | známka 2,20 (44x) | anonymka
Baba Jaga: „K lesu čelem, k Ivanovi zády!”
31. 10. 2010 - 4:58 | 157 znaků | posláno 43x | známka 2,64 (50x) | anonymka
Kevin: „Proč mě každej v týhle rodině nenávidí?!”
Kate McCallisterová: „Požádej Santa Clause o novou rodinu.”
Kevin: „O žádnou rodinu nestojím, to člověka vysává!”
Hlášky 18436 - 18450 / 19431