Hlášky 18796 - 18810 / 19431
19. 9. 2010 - 10:53 | 59 znaků | posláno 52x | známka 2,94 (54x) | anonymka
Vodník: „Když se všichni zbláznili, tak já musím jít s nima.”
19. 9. 2010 - 7:14 | 61 znaků | posláno 50x | známka 2,41 (51x) | anonymka
Pavla: „Jseš nějakej pomlácenej.”
Petr: „Jo? Jak jsi to poznala?”
19. 9. 2010 - 2:04 | 157 znaků | posláno 36x | známka 2,63 (30x) | anonymka
Michal: „Na to, jak jsi mladý, pěkně kalíš.”
Micki: „Nezáleží na věku, ale co jsi prožil.”
Michal: „To by tady Zajíček musela být alkoholik, že?” (o malé holčičce)
18. 9. 2010 - 23:24 | 32 znaků | posláno 66x | známka 2,32 (157x) | anonymka
Závist: „Tak, mě snad trefí šlak.”
18. 9. 2010 - 16:27 | 39 znaků | posláno 49x | známka 2,60 (53x) | anonymka
Kokoška: „Chtěli boj, ma-ma-mají ho mít.”
18. 9. 2010 - 14:21 | 70 znaků | posláno 40x | známka 2,45 (44x)
Zira: „Nemůžeš ji zachránit... je příliš pozdě.”
Piper: „Chceš se vsadit?”
18. 9. 2010 - 10:42 | 240 znaků | posláno 31x | známka 2,91 (33x) | anonymka
(Na jeviště přichází další zájemce o roli v muzikálu Můra a motýl.)
Režisér Palo: „Stop. Další!”
Účastník konkurzu: „Co? Vždyť jsem ještě ani nezazpíval.”
Režisér Palo: „To je sice pravda, ale vy neumíte chodit. Jste pro mě nepoužitelný. Sbohem!”
18. 9. 2010 - 10:35 | 46 znaků | posláno 54x | známka 2,64 (66x) | anonymka
Baba Agáta: „Na co koukáš?”
Esterka: „Na hejhulu.”
18. 9. 2010 - 4:40 | 169 znaků | posláno 36x | známka 2,46 (39x) | anonymka
Bob: (na cizího vojáka) „Na Kostelec už to dávno jelo, to jste tady zbytečně.” (ukáže opačný směr)
Voják: „Ale Kostelec je přece na druhou stranu!”
Eman: „Na druhú? A odkedy?”
18. 9. 2010 - 4:34 | 108 znaků | posláno 42x | známka 2,42 (43x) | anonymka
Holky: „Kuda vy idiote - kam jdete, vy idiote?”
Chlap: „No dovolte? Já se jdu podívat, v kolik zavírají stánek!”
18. 9. 2010 - 0:40 | 116 znaků | posláno 40x | známka 2,73 (49x) | anonymka
Márty: „Alexi!”
Alex: „Márty!”
Márty: „Alíku!”
Alex: „Mártíku!”
Márty: „Alexi?!”
Alex: „Márty?!”
Márty: „A do prkýnka dubovýho...”
17. 9. 2010 - 19:47 | 31 znaků | posláno 57x | známka 2,39 (89x) | anonymka
Kluk: „Pane učiteli? Hoří hovno?”
16. 9. 2010 - 13:59 | 69 znaků | posláno 42x | známka 2,15 (65x) | anonymka
Louka: „Napij se. To je čaj. Ruskej čaj. Ten pijete v jednom kuse, ne?”
16. 9. 2010 - 5:02 | 101 znaků | posláno 38x | známka 2,82 (49x)
(Učitelka potká Tkalouna při cestě ke škole.)
Učitelka: „Tak jak jsi dneska spal? S práškem, nebo bez?”
15. 9. 2010 - 20:02 | 73 znaků | posláno 54x | známka 2,40 (75x) | anonymka
Glorie: „Ty jsi ale slaďoučký cukroušek. Hned bych si tě namočila do kafe.”
Hlášky 18796 - 18810 / 19431