Hlášky 5491 - 5505 / 11891
15. 12. 2015 - 1:40 | 59 znaků | posláno 29x | známka 2,30 (30x)
Zdeněk Pohlreich: „Pane, chcete oblohu? Podívejte se z okna.”
15. 12. 2015 - 1:39 | 55 znaků | posláno 49x | známka 3,08 (38x)
John: „Jsem ženatej. Nejsem zvyklej na tolik pozornosti.”
15. 12. 2015 - 0:27 | 153 znaků | posláno 43x | známka 2,21 (52x)
Loyd: „Není to tady úžasný? Co by si mohli dva svobodný kluci víc přát.”
Harry: „Něco k jídlu.”
Loyd: „Hm... já jsem cestou spolknul chrousta, nemám ani hlad.”
15. 12. 2015 - 0:25 | 111 znaků | posláno 42x | známka 2,80 (35x)
Sarah: „Ten muž, co jste s ním mluvil...”
Rambo: „Já jsem s nikým nemluvil.”
Sarah: „Dobře, muž, co mluvil s vámi...”
15. 12. 2015 - 0:11 | 54 znaků | posláno 33x | známka 2,37 (43x)
Zdeněk Pohlreich: „Salát je suchej, jak dědečkův skalp.”
14. 12. 2015 - 23:20 | 71 znaků | posláno 40x | známka 2,81 (43x)
Harry: „Jsou tam dva a jeden má bouchačku.”
Loyd: „Tys nezaplatil za plyn?”
14. 12. 2015 - 22:55 | 72 znaků | posláno 43x | známka 2,92 (36x)
Frasier: „Na základní škole jsem tátovi vyrobil popelník... jenže shořel.”
14. 12. 2015 - 22:51 | 365 znaků | posláno 48x | známka 2,35 (51x)
Příslušník VB: „Copak to s tou Ávií, to je v pořádku, našli jsme ji přesně tam, jak říkal do telefonu, to není problém. Problém je v tom mase, co tam bylo. Proto jsme taky byli rádi, že se v tom autě našla průkazka té stopařky.”
Kapitán Tůma: „Jaký stopařky, Kouba?”
Milan Kouba: „Ale, to byla jenom taková epizoda.”
Kapitán Tůma: „Epizoda?! Při plnění bojového úkolu, jo?”
14. 12. 2015 - 22:35 | 218 znaků | posláno 44x | známka 2,25 (59x)
Dr. Brown: „Odkdy si sám pereš?”
Ephram: „Něco jsem vylil na prostěradlo.”
Dr. Brown: „Co jsi vylil?”
Ephram: (zamyslí se) „Čokoládové mléko.”
Dr. Brown: „Kde jsme sebrali čokoládové mléko?”
Ephram: „Nevím. A přestaň se vyptávat.”
14. 12. 2015 - 22:29 | 125 znaků | posláno 35x | známka 2,75 (32x)
Zdeněk Pohlreich: „Kde je druhej majitel?”
Kuchař: „Nevím.”
Zdeněk Pohlreich: „Vy si myslíte, že je to tady Česko hledá SuperStar?”
14. 12. 2015 - 22:17 | 52 znaků | posláno 48x | známka 2,62 (45x)
Boháček: „Pleteš si fridex s husou, Květu s Janičkou.”
14. 12. 2015 - 22:04 | 88 znaků | posláno 36x | známka 2,22 (41x)
Zdeněk Pohlreich: „Nahřejem jim talíře na 90 stupňů a holky s nima aspoň půjdou rychlejc.”
14. 12. 2015 - 22:01 | 95 znaků | posláno 49x | známka 2,55 (40x)
Ann: „Jeďte.”
Afričan: „Nemáme benzín.”
Ann: „Jeďte za ním.”
Kubánec: „A co benzín?”
Ann: „Tak už jeďte!”
14. 12. 2015 - 21:55 | 83 znaků | posláno 66x | známka 2,78 (55x)
Frank Drebin: „Nějaké další oběti?”
Kapitán Ed Hocken: „Právě na jedné stojíš, Franku.”
14. 12. 2015 - 20:56 | 70 znaků | posláno 33x | známka 2,55 (33x)
Manny: „Myslel jsem, že se jmenuje nějak děsivě. Třeba Alík nebo Punťa!”
Hlášky 5491 - 5505 / 11891