Hlášky 9601 - 9615 / 11891
20. 9. 2010 - 10:35 | 151 znaků | posláno 37x | známka 2,05 (130x) | anonymka
(Děda mluví s Petrem o babičce.)
Děda: „Máme to, člověče, oba těžký. Tvoje máma je na žlučník a moje bába na prachy. Jestlipak by jí taky pomohly lázně?”
20. 9. 2010 - 10:13 | 63 znaků | posláno 36x | známka 2,75 (64x) | anonymka
Joe: „Nikdy jsem si punčocháče neoblékal, ale zní to nebezpečně.”
20. 9. 2010 - 9:00 | 137 znaků | posláno 46x | známka 2,14 (118x) | Bellinka
Poručík Baláš: „Co je vám, vojíne? Vy nevydržíte běhat ani pět minut?”
Vojín Voříšek: „Mně chybí kyslík...”
Baláš: „No tak výborně, Kyslíku...”
20. 9. 2010 - 2:57 | 125 znaků | posláno 40x | známka 2,52 (64x) | anonymka
Škopková: (když kupují počítač) „Táto, není to malý, za tolik peněz?”
Škopek: „No jo. Aby se nám potom do toho ti králíci vešli.”
19. 9. 2010 - 23:16 | 116 znaků | posláno 40x | známka 2,76 (37x)
Bernard: „Rád tě vidím. Mwa, Mwa.”
Fran: „Bernarde, jsi v pořádku?”
Bernard: „Nikdy mi nebylo líp. Objevil jsem televizi.”
19. 9. 2010 - 21:35 | 490 znaků | posláno 37x | známka 2,66 (38x) | Bellinka
(Rimmer rozvíjí svou teorii o existenci mimozemšťanů.)
Rimmer: „Jsou tady, mimozemšťani!”
Lister: „Už je to tady zase. Rimmere, vzpamatuj se, v celém vesmíru není žádná jiná rasa, finíto, nikdy žádní mimozemšťani nejsou a nebyli.”
Rimmer: „Aha, ty odporný rypáku, když zabrousíme do historie, jak mohli Egypťané postavit takové pyramidy? To by bez zásahu mimozemšťanů nešlo! Kasta otrokářů by je s pár otroky nepostavila, nešlo by to, ty chrapoune!”
Lister: „Ale šlo, jednoduše měli velký biče...!”
19. 9. 2010 - 21:14 | 51 znaků | posláno 55x | známka 2,20 (69x) | anonymka
Kuba: „Ta koza je ale těžká!”
Máca: „Jo, jako kráva...”
19. 9. 2010 - 19:22 | 72 znaků | posláno 40x | známka 2,32 (85x) | anonymka
Vašek: „Tati, kdo je ten pán?”
Vaškův táta: „Toho se neboj, to je nepřítel.”
19. 9. 2010 - 15:17 | 83 znaků | posláno 55x | známka 2,80 (65x) | anonymka
Škopková: „To je bordel, tohleto!”
Pokojská: „Byl, madam, ale už ho bohužel odklidili.”
19. 9. 2010 - 15:16 | 186 znaků | posláno 39x | známka 2,40 (45x)
Iva: „Víš, kolik se v ní nasáklo sajrajtu?”
Tomáš Pacovský: „Tohle říkáš vždycky, když ji čistíš.”
Iva: „Tak teď to říkám naposled.”
Tomáš Pacovský: „Vážně?”
Iva: „Jo, protože ji čistím naposled.”
19. 9. 2010 - 11:48 | 89 znaků | posláno 34x | známka 1,94 (50x) | anonymka
Doktor Dlaha: „Homere, vám tak smrdí z pusy, že si musím vyzout boty, aby se to vyrovnalo.”
19. 9. 2010 - 10:07 | 221 znaků | posláno 46x | známka 2,37 (131x) | anonymka
Kate McCallisterová: „Co je to za hotel, kde se může ubytovat malé dítě?”
Recepční: „Ten chlapec měl velmi přesvědčivé vysvětlení.”
Kate McCallisterová: „Jaké idioty tady zaměstnáváte?”
Recepční: „Ty nejlepší z celého New Yorku.”
19. 9. 2010 - 7:22 | 56 znaků | posláno 25x | známka 2,24 (34x) | anonymka
Dirigent: (v krematoriu) „Pánové, jedeme, pekárna nečeká!”
19. 9. 2010 - 6:09 | 157 znaků | posláno 36x | známka 2,30 (105x) | Bellinka
Paní Týfová: „Pane Kroupa... to je ale krásný večer... jako stvořený na procházku!”
Kroupa: „Jo, tak se jděte procházet. Já jdu domů a otevřu si vokno - a pivo.”
19. 9. 2010 - 6:08 | 108 znaků | posláno 30x | známka 2,35 (60x) | anonymka
Evík složila básničku: „Jednoho dne v parku, našel jsem tam marku. Ležela tam mnoho dní, byla totiž východní.”
Hlášky 9601 - 9615 / 11891