Hlášky 16 - 30 / 1001
19. 12. 2022 - 0:25 | 109 znaků | posláno 83x | známka 3,00 (69x)
Bedřich: „Špaček je nejstrašnější zvíře, které vinař zná.”
Buddy: „A to vinař nikdy nepotkal medvěda nebo tygra?”
15. 12. 2022 - 18:30 | 131 znaků | posláno 59x | známka 2,75 (60x)
Olin: „Loni sůsed Mrázek si jen odskočil do Mikulova a když se vrátil, ve vinohradu ani bobula. A o kus dál hejno přežraných špačků.”
14. 12. 2022 - 17:03 | 89 znaků | posláno 68x | známka 2,81 (59x)
Patrik: „Však jedna ještě nikdy nikomu neublížila.”
Hedvika: „No.”
Patrik: „Ale ani nepomohla.”
14. 12. 2022 - 1:27 | 106 znaků | posláno 41x | známka 2,71 (41x)
(Při zahájení koštu, kde se pije pouze bílá Pálava.)
Bedřich: „Tak co, Louisi, co říkáš? Červené nebo bílé?”
13. 12. 2022 - 17:12 | 37 znaků | posláno 40x | známka 2,98 (44x)
Hedvika: „Hola, hola, odmašťovna volá!”
12. 12. 2022 - 11:02 | 149 znaků | posláno 41x | známka 2,93 (43x)
Doktor Růža: „Ale to do sebe nemůžeš jen tak házet jak lentilky.”
Machr: „Byl jsem ve všech jihomoravských odmašťovnách, já mám svoje vlastní dávkování.”
10. 12. 2022 - 21:22 | 156 znaků | posláno 40x | známka 2,76 (50x)
František: „Tak Louisi, jak by jsi ohodnotil naše Chardonnay?”
(Louis se pozvrací.)
Fuchsa: „Myslím, že jsem ještě Louise neslyšel ohodnotit víno tak výstižně.”
10. 12. 2022 - 5:46 | 428 znaků | posláno 41x | známka 2,88 (40x)
(Machr za jízdy křičí po Křeticích, že se Sumec Jan Žižka vrátil, a Hedvika si myslí, že by měl jít zase do léčebny.)
Stázi: „Do žádné odmašťovny ho už nevezmou. Když ho doktor Luža naposledy dostal do té břeclavské, tak tam prý dělal takový bordel, že z toho primář Ďuriš začal pít. A tak teď primář chodí na sezení s pacienty, aby prý dohlédl na průběh léčby a přitom se sám léčí.”
Hedvika: „Takže primář odmašťovny se odmašťuje.”
8. 12. 2022 - 18:38 | 134 znaků | posláno 57x | známka 2,95 (42x)
Fuksa: „Proč myslíš, že se ženy přirovnávají k dobrému vínu?”
Buddy: „Protože ženské chtějí slyšet, že chlapi milují věci, který stárnou?”
8. 12. 2022 - 13:16 | 112 znaků | posláno 55x | známka 2,71 (38x)
Fuksa: „Dej na mě, když porozumíš vínu, baby se na tebe budou lepit.”
Buddy: „A na vás dva to potom proč nefunguje?”
5. 12. 2022 - 23:02 | 158 znaků | posláno 48x | známka 2,78 (40x)
(Julie se chystá na výročí s Michalem.)
František: „V životě se mi povedly dvě věci. Ty a Rýňák 2008.”
Julie: „Díky, tati. Srovnání s Rýňákem je fakt kompliment.”
4. 12. 2022 - 19:02 | 47 znaků | posláno 59x | známka 2,73 (40x)
Mach: (opilý zpívá) „Já jsem jak vyjetej olej...”
3. 12. 2022 - 3:41 | 89 znaků | posláno 36x | známka 2,78 (37x)
Bedřich: „V životě je jisté jen jedno, a to že po všetkém je hovno, enem po víně je dobře.”
2. 12. 2022 - 3:22 | 94 znaků | posláno 42x | známka 2,94 (35x)
Olin: „Ta má teda slinu.”
Kateřina: „Já sice bydlím v Praze, ale játra, ty mám zaručeně moravský.”
29. 11. 2022 - 23:49 | 142 znaků | posláno 51x | známka 2,97 (35x)
Kateřina: „Není to krása?”
Buddy: „Ne, není. To seš jen nalitá, mami. Všichni Moraváci si myslí, že je Morava krásná, protože jsou furt na plech.”
Hlášky 16 - 30 / 1001