Hlášky 1 - 12 / 12
22. 5. 2017 - 14:23 | 61 znaků | posláno 32x | známka 2,52 (27x)
Tomeček: „Já ti řeknu, kdo udělal tu spořitelnu - ty dvě báby!”
15. 12. 2015 - 12:11 | 110 znaků | posláno 44x | známka 2,23 (52x)
Michal: „Dvě červený, dvě bílý, tři amáry.”
Hermína: „Nechceš prášek?”
Michal: „Prosím tě, to už bych byl narkoman.”
15. 12. 2015 - 10:25 | 55 znaků | posláno 44x | známka 2,60 (45x)
Kapitán Jedlička: „S těma švestkami se vám to povedlo...”
14. 12. 2015 - 23:01 | 40 znaků | posláno 31x | známka 2,46 (35x)
Andělka: „Hermínko, tak ty už nejsi dítě.”
14. 12. 2015 - 20:16 | 243 znaků | posláno 31x | známka 2,23 (53x)
(Michal si zpívá.)
Michal: „Sláva, nazdar výletu, usměju se na tetu, teta tam, teta tu, tetám hlavu popletu. Kam jsme došli, kdo to ví, tety nám to zodpoví, tetám padneme do tenat, budeme si pamatovat, že ulice nese jméno podle tety - Tetanová.”
14. 12. 2015 - 16:33 | 158 znaků | posláno 33x | známka 2,73 (52x)
(Michal uklouzne na rozsypaných švestkách a přistane přímo vedle omráčené tetičky.)
Michal: „Tak jsme se tak pěkně sešli na švestkách, co, paní?”
Fany: „Vrahu!!!”
17. 4. 2015 - 11:11 | 204 znaků | posláno 35x | známka 2,56 (45x)
Michal: „Lehkomyslnej jsem byl, to je pravda. Celej život jsem si říkal: vezmeš si starou, šerednou, opuštěnou. Jenže to jsem lehkomyslně nedodržel. Ty nebudeš opuštěná nikdy. Ty ne. Tety, tety jsou věčný.”
7. 4. 2015 - 19:11 | 45 znaků | posláno 50x | známka 2,02 (45x)
Andělka: (na fenku) „Bobino! Kde máš kalhotky?”
4. 4. 2015 - 6:55 | 100 znaků | posláno 38x | známka 2,25 (40x)
Fany: „Slečno, kde bychom našli paní účetní Sklenářovou?”
Vlasatý mladík: „Jo, to já vám nepovím, dědo.”
9. 3. 2015 - 11:41 | 425 znaků | posláno 57x | známka 1,95 (40x)
(Před hospodou sedí teta Fany a hlídá pytel se švestkami.)
Strážník: „Kam to vezete?”
Teta Fany: „Do spořitelny paní pokladní, vezu jí švestky.”
Strážník: „No jo, ale spořitelna má ještě zavříno.”
Teta Fany: „A to je právě chyba, už měla mít dávno otevříno.”
Strážník: „Otvírá až v osm hodin.”
Teta Fany: „Jenže náměstní hodiny jdou pozdě vždycky, měl byste na to upozornit. Já mám 8:10.”
Strážník: „Já mám půl osmý.”
Teta Fany: „No vidíte.”
20. 10. 2014 - 22:41 | 156 znaků | posláno 55x | známka 2,10 (48x)
Michal: „Podvodnice! Říkala jsi, že jsou takový roztomile cáklý. Že dělají takový podivínský dojem. Jo! Ty dělaj dojem, že zrovna vyvalily dveře od blázince!”
16. 6. 2014 - 10:39 | 113 znaků | posláno 38x | známka 2,43 (77x)
Anděla: „Já všecko ztratím. Fany mi raději nic nedává.”
Fany: „To víte, pane kapitáne, Andělka ztratí i co jí nedám.”
Hlášky 1 - 12 / 12