Hlášky 18286 - 18300 / 19431
11. 11. 2010 - 20:46 | 52 znaků | posláno 39x | známka 3,03 (58x) | anonymka
Kelišová: „Šlápněte na to, velebnosti, jako za mlada!”
11. 11. 2010 - 20:41 | 97 znaků | posláno 35x | známka 2,85 (121x) | Bellinka
Podezřelá č. 1: „Musim i já ukazovat ty svý starý hnáty?”
Trachta: „Ne, stará jedničko, vy nemusíte!”
11. 11. 2010 - 18:37 | 232 znaků | posláno 43x | známka 2,24 (223x) | Bellinka
Štěpán: „Ukaž mi břicho.”
Maminka: „Odkdy matky ukazujou synům břicha?”
Štěpán: „Píchnu ti teď injekci.”
Maminka: „Injekci?! Kam?”
Štěpán: „Do zadku.”
Maminka: „Já ti nechci radit, Štěpánku, ale neměla bych zavolat nějakýho normálního doktora?”
11. 11. 2010 - 16:32 | 69 znaků | posláno 30x | známka 2,36 (105x) | anonymka
Nastěnka: (na Ivana) „Asi se k tobě nehodím. Chvástat se totiž neumím.”
11. 11. 2010 - 16:06 | 56 znaků | posláno 34x | známka 2,04 (49x) | anonymka
Kohout: „Kohouti jsou malí páni - jitřenka řídí kokrhání.”
11. 11. 2010 - 14:00 | 86 znaků | posláno 38x | známka 2,53 (53x) | anonymka
Pippi: „Nashle, Fryslyško, jsem ráda, že jsem vás poznala a jsem ráda, že jste zmizela.”
11. 11. 2010 - 12:01 | 45 znaků | posláno 48x | známka 2,34 (59x) | Bellinka
Karas: „Krtkuju!”
Akademik Richard: „Zakrtkovat!”
11. 11. 2010 - 9:08 | 207 znaků | posláno 64x | známka 2,04 (94x) | Bellinka
(Dvojčata padají a zpívají si.)
Máťa: „Takhle padal tatínek - ty si, Martinéé, strom zelený...”
Páťa: „Ne, ne, takhle padal táta - bum, tobě nebylooo třeba ženy!”
Heduš: „Kluci, přestaňte si už hrát na toho tátu!”
11. 11. 2010 - 7:48 | 119 znaků | posláno 45x | známka 2,71 (70x) | Bellinka
Kratzmar: „Víš, kdo byl u toho starého pitomce, pitomče?”
Sluha: „Nevím...”
Kratzmar: „Carter! Na co platím tvoje špehy, co?”
11. 11. 2010 - 3:55 | 112 znaků | posláno 30x | známka 2,07 (59x) | anonymka
(Mladý hrabě je v podnapilém stavu, Dorotka se ho pokouší uložit do postele.)
Hrabě: „Šenkýři, platím za všechny!”
10. 11. 2010 - 22:40 | 120 znaků | posláno 35x | známka 2,52 (71x) | Bellinka
Šebek: „Počkej, počkej, zuj se, máme novej koberec...”
Brašule: „Jste fasovali, coo?”
Šebek: „Prosim tě, fasovali... koupili.”
10. 11. 2010 - 22:14 | 67 znaků | posláno 103x | známka 2,19 (125x) | Bellinka
Homolka: „Jestli si ten fotbal nevybojuješ, tak jsi u mě mrtvej muž!”
10. 11. 2010 - 21:57 | 312 znaků | posláno 33x | známka 2,26 (700x) | Bellinka
(Inspektor Trachta a praktikant Hlaváček vyslýchají kloboučníka Oulíka.)
Hlaváček: „Pane kloboučníku Oulíku, čím jste zabil továrníka Bierhanzela?”
Trachta: „Hlaváčku, nebuďte na něho slušný - a klidně mu tykejte, máte před sebou sprostého vraha...”
Oulík: „No dovolte?!”
Trachta: „Přinejmenším sprostého podezřelého...”
10. 11. 2010 - 21:55 | 103 znaků | posláno 33x | známka 2,28 (54x) | anonymka
Bakula: „Lamkový někdo ukrad ty její zlatý Hromnice.”
Adamová: „Koho?”
Irena: „No, ty její kozačky stříbrný.”
10. 11. 2010 - 21:28 | 32 znaků | posláno 46x | známka 2,73 (52x) | anonymka
Babička: „Agáto, tady bude ticho!”
Hlášky 18286 - 18300 / 19431