Hlášky 9421 - 9435 / 11891
16. 10. 2010 - 15:59 | 556 znaků | posláno 39x | známka 2,34 (44x) | Bellinka
(Tři králové pokleknou u jesliček, v kterých spí Brian, kterého si spletli s Ježíškem.)
Baltazar: (dramaticky) „Jakým jménem ho zoveš?”
Manda: „Eéé... Brian!”
Tři králové: „Klaníme se tobě, ó Briane, kterýžto panuješ nad námi všemi, Chvála budiž tobě, i otci našemu, Amen!”
Manda: „Todlecto děláte často, to zvelebování?”
Melichar: „Cože? A, ne, ne, ne...”
Manda: „No, tak až zase pudete kolem, zaskočte zvelebit... a děkujem za zlato a kadidlo, ale s tím Myrhou se příště neobtěžujou, ju? Tak padejte...” (k Briánkovi v jesličkách) „Ty byli hodný, co? Trochu mešuge...”
16. 10. 2010 - 15:50 | 165 znaků | posláno 55x | známka 2,15 (75x) | anonymka
(Harry s Lloydem potkají normálního kluka, který má na sobě kostým koně, protože je školním maskotem.)
Lloyd: „Ó, půl kluka, půl koně.”
Harry: „V to jsme ani nedoufali.”
16. 10. 2010 - 11:25 | 124 znaků | posláno 24x | známka 2,51 (47x) | anonymka
(Harry a Marv se baví o domu McCallisterových.)
Harry: „Kamaráde, ten je nažvejknutej! Rádia, vídea...”
Marv: „A taky hračky...”
16. 10. 2010 - 7:58 | 193 znaků | posláno 24x | známka 2,31 (39x) | anonymka
Bosana: (o ministrovi informací) „Chopte se ho! Okamžitě ho natáhněte na skřipec! Jako strunu ho napínejte!”
Servác: (v přestrojení, k ministru informací) „Čekají tě napínavé zážitky... Buď zdráv.”
15. 10. 2010 - 20:42 | 109 znaků | posláno 26x | známka 2,21 (28x)
Prue: „Většinou lidem zařizuješ odborný odhad.”
Jeff: (myšlenka) „Většinou jim zařizuji funus, nebo je spálím...”
15. 10. 2010 - 19:43 | 40 znaků | posláno 35x | známka 2,19 (243x) | anonymka
František: „Dneska večer přijdu až zítra.”
15. 10. 2010 - 18:37 | 120 znaků | posláno 45x | známka 2,44 (48x) | anonymka
(Holky přesměrují ukazatel a Bořek spadne do jakési propasti.)
Bořek: „Teď jsem vám názorně ukázal, jak se to nemá dělat!”
15. 10. 2010 - 17:07 | 201 znaků | posláno 36x | známka 2,28 (50x) | anonymka
Král Já 1: „Chce se mi spát. Chce se mi spát. Chce se mi spát. Chce se mi spát. Chce se mi spát. Spát se mi chce. Co se mi chce? Spát. Spát se mi co? Chce. Komu se chce spát? Mně ne. Já neusnu a neusnu.”
15. 10. 2010 - 15:17 | 93 znaků | posláno 41x | známka 2,44 (89x) | anonymka
Josefína: „Je dědeček doma?”
Jedno z dvojčat: „Ne. Dědeček není doma. Dědeček je s nervama pryč.”
15. 10. 2010 - 15:14 | 247 znaků | posláno 37x | známka 2,39 (44x) | anonymka
Smee: „Poslední přání?”
Piráti: „Teď proste za svý životy.”
John: „Pánové, já a můj bratr jsme angličtí gentlemani! A angličtí gentlemani nikdy neprosí!”
Michael: „Prosím! Prosím, nezabíjejte mě!”
John: „Prosím, mě taky nezabíjejte. Já nikdy nic neprovedl!”
15. 10. 2010 - 13:41 | 232 znaků | posláno 25x | známka 2,77 (43x) | anonymka
Starosta: „Nebylo by snad lépe sečkati, než nám pan lesník sdělí své zážitky?”
Krčmář: „Tož bať, nechat urozený pan hrábě klídně seďá na pérdeli.”
Hrabě Teleke: „Ach, ta jadrná horalská mluva! Jak stříbrně zvoní v ústech rázovitého lidu!”
15. 10. 2010 - 13:36 | 72 znaků | posláno 42x | známka 2,45 (118x) | anonymka
Luke Skywalker: „To je neuvěřitelné.”
Mistr Yoda: „Není, stačí jenom věřit.”
15. 10. 2010 - 11:43 | 894 znaků | posláno 42x | známka 2,21 (112x) | Bellinka
Bývalý malomocný: „Hele, kámo, tak poslední nabídka - dva šekely pro bývalého malomocného!”
Brian: „Říkal jsi bývalý malomocný?”
Bývalý malomocný: „Přesně tak, pane, šestnáct let po žebrotě, hrdě se zvonečkem, díky, pane, děkuji pěkně, pane... a teď šlus... konec živnosti...”
Brian: „A co se ti stalo?”
Bývalý malomocný: „Byl jsem vyléčenej, pane...”
Brian: „Vyléčenej?”
Bývalý malomocný: „Jo, provedl na mně svinskej zázrak... pánbů zaplať...”
Brian: „A kdo?”
Bývalý malomocný: „Ježíš, pane. Belhám si to tu kolem, hledím si svýho a zničehonic je u mě a vyléčí mě. Jednu minutu máš lepru, slušnou živnost a v druhý máš po živobytí. A ani se nedovolil... ‚Seš vyléčenej, kámo, tak padej!’”
Brian: „A to se nemůžeš živit poctivě?”
Bývalý malomocný: „Koukněte, moje rodina dělá žebrání už šestou generaci... přece nezačnu pást kozy, když se tu začne potulovat nějakej vlasatej šaman... A seš vyléčenej... já bych ho...”
15. 10. 2010 - 10:34 | 80 znaků | posláno 57x | známka 2,26 (438x) | anonymka
Honza: „Já proti zlodějům nic nemám, ale jak šáhne na náš majetek, tak se neznám!”
15. 10. 2010 - 9:50 | 123 znaků | posláno 26x | známka 2,14 (262x) | anonymka
Novinář: „Pane inspektore, povězte mi, znáte pohlaví vraha?”
Inspektor Clouseau: „Je to mužek nebo ženština, co by byl jiného?”
Hlášky 9421 - 9435 / 11891