Hlášky 9436 - 9450 / 11891
14. 10. 2010 - 16:27 | 83 znaků | posláno 50x | známka 2,49 (51x) | anonymka
Petr: „A ty, co malovali v jeskyních po zdech, ty to taky měli povolený od majitele?”
14. 10. 2010 - 13:28 | 135 znaků | posláno 40x | známka 2,26 (54x) | anonymka
(Táta hovnivál před sebou strká kuličku.)
Táta hovnivál: „Musíme to s sebou tahat?”
Máma hovniválová: „Tu kuličku jsem dostala od maminky!”
14. 10. 2010 - 13:06 | 79 znaků | posláno 66x | známka 2,14 (92x) | anonymka
Andrea Holanová: „Jakej Bóďa z televize? Tady není žádná produkce, tady jsme my!”
14. 10. 2010 - 12:56 | 108 znaků | posláno 32x | známka 2,92 (39x)
Fry: „Jestli odkopneš každýho s hadím jazykem, nízkým IQ nebo přehnanou agresivitou, je jasný, že budeš sama.”
14. 10. 2010 - 6:37 | 215 znaků | posláno 73x | známka 2,76 (71x) | anonymka
(Ondřej si zašívá ránu na hlavě.)
Andrea: „Nemůže to zhnisat?”
Ondřej: „Nesmysl. Dyťs viděla, že jsem tu jehlu zahříval nad zapalovačem, ne?”
Andrea: „A neměl byste si tam dát tu niť?”
Ondřej: „Seš nějaká chytrá, holčičko.”
14. 10. 2010 - 2:31 | 102 znaků | posláno 42x | známka 2,47 (83x) | anonymka
(Ondra naznačí Ferkovi, že musejí pomáhat lidem s prací.)
Ferko: „To jako pracovat?! A to jako rukama?!”
14. 10. 2010 - 0:33 | 849 znaků | posláno 40x | známka 2,33 (46x) | Bellinka
(Manda chrápe na stoličce ve chlévě a vedle spí v jesličkách malý Brian, když přijdou tři králové.)
Manda: „Uááá, kdo sakra jste a co chcete?!”
Tři králové: (nejistě) „Jsme tři králové... tři mudrci... přicházíme z Východu...”
Manda: „To je moudrý, ve dvě ráno voblejzat chlívy... to má bejt nějakej vtip?”
Tři králové: (ještě nejistěji) „Jsme astrologové... musíme vzdát holt děťátku... musíme je velebit...”
Manda: „Velebit? Dyť jste všichni úplně ožralý, to je hnus! Děte si velebit nějakýho jinýho fakana, alou!”
Kašpar: „Ale my ho musíme vidět!”
Manda: „To tak, vrazí to sem po ránu a blábolí to o nějakejch věštcích - koukejte mazat!”
Melichar: „Ale nás vedla hvězda...”
Manda: „Leda tak flaška... Vypadněte!”
Baltazar: „Ale my mu neseme dary, zlato, kadidlo a myrhu...”
Manda: „Tak proč to neřeknete hned, je támhle... lezte dál... a sorry, mám tu drobet chlív...”
13. 10. 2010 - 23:56 | 162 znaků | posláno 40x | známka 2,41 (44x) | anonymka
(Manfred, Sid a Diego civí na Ellie, protože řekla, že mamuti vymřeli.)
Ellie: „Proč se na mě všichni tak díváte?”
Manfred: „Nevím, nevím. Možná proto, že jsi mamut.”
13. 10. 2010 - 23:56 | 78 znaků | posláno 47x | známka 2,29 (49x) | anonymka
Ředitelka: (když si na žáky stěžuje nějaký učitel) „Tak půjdou do politiky, no.”
13. 10. 2010 - 17:11 | 128 znaků | posláno 54x | známka 2,44 (155x) | anonymka
Atakdále: „Někdo mě tady lechtá, čepice ti vstává na hlavě a já jsem tajtrlík? Zaprvý, nevím, co to je! A za druhý mě to uráží...”
13. 10. 2010 - 16:51 | 122 znaků | posláno 44x | známka 2,41 (79x) | anonymka
Muzikant: „Když mi umřela žena, zapomněl jsem svýho kluka u ní v márnici, celou noc. Ale byl dobrej. Asi po šesti tejdnech.”
13. 10. 2010 - 15:11 | 73 znaků | posláno 37x | známka 2,32 (38x) | anonymka
Radim Dochleba: „Co blbneš? Jsi náměsíčný?”
Honzík Ludvík: „Ne, náslunečnej.”
13. 10. 2010 - 14:45 | 143 znaků | posláno 33x | známka 2,24 (50x) | Bellinka
Leonard: „Mám alergii na laktózu.”
Sheldon: „Nezapomeň na mužskou plešatost. Když si jeho strýčci sednou kolem stolu, vypadají jak karton s vejci.”
13. 10. 2010 - 11:36 | 312 znaků | posláno 32x | známka 2,35 (112x) | anonymka
(Cruchot chce zavřít nějakého rybáře na deset dní.)
Rybář: „Nemáte právo mě tu nechat dýl než dva dny!”
Ludovic Cruchot: „Dej mi svátek!”
Nicole Cruchotová: „Ale tati...”
Ludovic Cruchot: „No?”
Nicole Cruchotová: „Basa je plná.”
Ludovic Cruchot: „Jo, sakra, to je pravda.”
Rybář: „Tak já nebudu obtěžovat a stavím se jindy...”
13. 10. 2010 - 10:26 | 105 znaků | posláno 54x | známka 2,56 (61x) | anonymka
Ondřej: „Sejdeme se za deset minut u stolu.”
Standa: „Ale já nemám hodinky...”
Ondřej: „Dobře, tak za patnáct.”
Hlášky 9436 - 9450 / 11891