Hlášky 9481 - 9495 / 11891
8. 10. 2010 - 17:04 | 69 znaků | posláno 37x | známka 2,24 (42x) | anonymka
(Manfred leží na Sidovi.)
Sid: „Nemůžu dýchat. Asi mám zlomenou páteř.”
8. 10. 2010 - 14:48 | 583 znaků | posláno 32x | známka 2,50 (50x) | Bellinka
(Brian je předveden před Piláta, který si šlape na jazyk.)
Pilát: „Nuže, židovský lotfe...”
Brian „Nejsem Žid, jsem Říman!”
Pilát: „Fíman?”
Brian: „Ne, ne, číman - Říman!”
Pilát: „Acha, tfůj otec byl Fíman... a čím byl?”
Brian: „Centurionem v jeruzalemské posádce! Jmenoval se Notorius Maximus!”
Pilát: „Stfážný, máme v posádce někoho jménem Notorius Maximus?”
Strážný: „Ne, pane, jedná se o žertovné jméno... Jako Poblius Tupus, nebo Pius Čůrus...”
Pilát: „Co je tak směšného na Piovi Čůvusovi? Můj obvovský pfítel v Fímě se jmenuje Pius Čůvus a jeho manželka se jmenuje Polulina Pewmanenta Pwdel...”
8. 10. 2010 - 12:15 | 109 znaků | posláno 46x | známka 2,42 (93x) | anonymka
Albert: (z postele, v šeru, k dceři, která si právě ostříhala vlasy) „Holčičko...”
Kačenka: „Už nejsem holčička.”
8. 10. 2010 - 11:08 | 185 znaků | posláno 59x | známka 2,62 (47x) | anonymka
Dewey Finn: „Takže, co vás nejvíc na světě vytáčí? Billy?”
Billy: „Vy.”
Dewey Finn: „Už jste mi to řekli. Popojedem.”
Billy: „Jste ošuntělý a nesnáším vás.”
Dewey Finn: „OK, sejdeme se po škole.”
8. 10. 2010 - 10:02 | 186 znaků | posláno 53x | známka 2,43 (98x) | anonymka
Sněhurka: „Závidíš, protože jsem byla zvolena jako nejkrásnější mezi všemi!”
Zlatovláska: „Myslíš tu podplacenou miss?”
Sněhurka: „To říká ta, která si u děda Vševěda koupila zlatej příčesek!”
8. 10. 2010 - 7:23 | 123 znaků | posláno 27x | známka 2,26 (39x) | anonymka
(Kocour v botách je poražen.)
Shrek: „Co s ním uděláme?”
Oslík: „Navrhuji, abychom ho vykastrovali! Nejsme Srstka s Kubišovou.”
8. 10. 2010 - 5:02 | 62 znaků | posláno 37x | známka 2,20 (59x) | anonymka
Sid: „Jé, máme kluka!”
Manny: „To je ocásek.”
Sid: „Jé, máme holku!”
8. 10. 2010 - 3:43 | 257 znaků | posláno 34x | známka 2,37 (43x)
Phoebe: „Jak jsi přemohla Vincerese?”
Prue: „No, přivedl mě na to otec Tomáš. Vinceres se pokoušel vzít city empatikovi, protože démoni lidské city nezvládají.”
Phoebe: „Tak se tvé astrální já promítlo do jeho těla.”
Prue: „Ano, spolu s citovou zátěží půlky města.”
7. 10. 2010 - 22:37 | 156 znaků | posláno 30x | známka 2,30 (33x) | anonymka
(Olda jede na motorce a volá do vlaku na Terezu, která se prý nechce vybourat.)
Olda: „No dovol! Já ještě nikdy neboural!” (vzápětí nabourá do nějaké stodoly)
7. 10. 2010 - 18:32 | 595 znaků | posláno 35x | známka 2,61 (66x) | Bellinka
Reg: „Stane, jdi už do háje s těma ženskejma, už nás s tím otravuješ!”
Stan: „Ženy ale mají právo zapojit se do našeho Hnutí, Regi.”
Reg: „Co s těma ženama furt máš?”
Stan: „Chci se stát ženou.”
Reg: „Cože?”
Stan: „Chci být ženou a byl bych rád, kdybyste mě všichni od teď oslovovali Loreto...”
Reg: „Cože?!”
Stan: „Jako muž mám na to právo...”
Judita: „A proč chceš být Loreta, Stane?”
Stan: „Chci rodit děti... Rodit děti je nezadatelné lidské právo.”
Reg:: „Ty ale nemůžeš rodit!”
Stan: „Neutlačuj mě!”
Reg:: „Já tě neutlačuju, Stane, ale ty nemáš dělohu, v čem chceš donosit plod? To ho šoupneš do škatule, nebo co?!”
7. 10. 2010 - 14:49 | 69 znaků | posláno 44x | známka 2,32 (57x) | anonymka
Buck: „A teď poslední pravidlo!” (chvíle napětí) „Kdo prdí, půjde vzadu.”
7. 10. 2010 - 10:58 | 95 znaků | posláno 40x | známka 2,68 (34x)
Bernard: „Přesáhly vaše výdaje za první polovinu roku...”
(Klepání na dveře.)
Bernard: „Díky Bohu!”
6. 10. 2010 - 23:48 | 471 znaků | posláno 35x | známka 2,28 (67x)
Penny: „Hele, kluci, na co je Sheldon?”
Leonard: „Jak na co? Není na nic!”
Penny: „Na něco být musí... na kluky, na holky, na loutky s podkolenkama...”
Howard: „No já osobně si myslím, že se Sheldon bude dělit pomocí mitózy...”
Penny: „Cože?”
Howard: „Jednoho krásného dne se Sheldon přejí číny a rozdělí se na dva identické Sheldony...”
Leonard: „No já zase zastávám fakt, že se jednou zakuklí a pak vyleze s kusadly a tvrdým pancířem okolo jeho hmyzového těla...”
Penny: „Jdu zvracet!”
6. 10. 2010 - 23:45 | 192 znaků | posláno 53x | známka 2,48 (81x) | anonymka
(Do kuchyně přichází promrzlý Michal.)
Michal: „Katuško, neměla bys tu něco na sebe po tatínkovi?”
Kačenka: „Po tatínkovi ne, ale po mamince.”
Michal: „To nevadí, hlavně, že to nebude po Matýskovi.”
6. 10. 2010 - 23:05 | 67 znaků | posláno 47x | známka 2,44 (55x) | anonymka
Alex: „Zítra je den důchodců. Musím řvát hodně nahlas, aby si užili.”
Hlášky 9481 - 9495 / 11891